Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Asansörlü taşıma da eşyalarınızın boyutuna ve gideceği kata göre büyük ya da küçük asansörlü vincimizi hizmetinize sunuyoruz. Taşıdığımız bütün ürünler sigorta kapsamındadır. Büyük parça ya da küçük parça farketmez, hepsi sigortamız kapsamındadır.

Kınalı nakliyat olarak, bütün taşınacak eşyalarınızı önceden ekibimiz tarafından patpatlı poşetlerle kaplanıp çizilmez ve kırılmaz hale getiriyoruz. Daha sonra taşıma işlemine başlıyoruz. Taşınacak eşyanın büyüklüğü yada küçüklüğü, yüksek bina, uzak yada yakın olması, şehir içi yada şehir dışı tüm il ve ilçelere hizmet vermekteyiz. İstanbul  evden eve asansörlü nakliyat sırasında eşyalarınızı çizilmez yumuşak poşetlerle kaplayıp çizilmiyecek ve kırılmıyacak şekilde paketliyoruz.

Şehirler Arası Asansörlü Taşıma

Şehirler arası asansörlü taşıma da, şehir dışında gideceğimiz bölgeye göre o bölgede ki uygun bir vinç şirketi ile önceden anlaşıyoruz. Bütün sorumluluğu kendimiz alıyoruz. Varış yerine ulaştığımız da ise asansörlü vinç yardımı ile, kendi personelimizle eşyalarınızı güvenli bir şekilde vinç yardımı ile istediğiniz kata nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Asansörlü eşya nakliyatı sırasında eşyalarınızı çizilmez yumuşak poşetlerle kaplıyoruz. Kırılmayacak ve çizilmeyecek şekilde paketleyip istediğiniz yere güvenli bir şekilde taşımaktayız.

Asansörlü taşımanın yanı sıra diğer hizmetlerimize görmek için tıklayınız.

Asansörlü Taşıma