Avcılar Nakliyat

Avcılar Nakliyat

Avcılar Nakliyat olarak bizi tercih edenlere kaliteli ve profesyonel nakliye hizmeti vermekteyiz.

Nakliye sektörün de öncü firmalardan biri olan Kınalı Nakliyat sürekli olarak sektöründe, gelişmekte olan yenilikleri ve güncel teknolojileri takip etmekte ve uygulamaktadır.

Avcılar nakliyat hizmeti veren Kınalı Nakliyat,aracı firma değildir. Kendi araçları ile  yıllardır nakliye sektöründe kesintisiz bir şekilde aktif olarak hizmet vermektedir. Bu sayede nakliye maliyetlerini kaliteyi düşürmeden minimum da tutabilmektedir.

Avcılar Nakliyat Fiyatları

Avcılar Nakliyat fiyatlarını belirlerken, bizlere gidilecek yer ve taşınacak eşya miktarını söylemeniz durumunda sizlere fiyat teklifimizi sunabiliriz.

Peki firmamız nakliyat fiyatlarını belirlerken, nelere dikkat etmektedir?

  • Avcılar’dan hangi ilçeye ya da hangi şehre gideceksiniz?

Avcılar’dan hangi ilçeye ya da şehre nakliye isterseniz,aradaki mesafeyi kilometre hesabı ile hesaplıyoruz.Bu sayede yakıt masrafı ve yol süresini çıkarmamız da yardımcı oluyor.İstanbul’un tüm ilçelerine nakliye hizmeti veriyoruz. Şehirler arası nakliye hizmetini ise Türkiye’nin 81 iline vermekteyiz.

  • Eşyalarınızın boyutu ve miktarı nedir?

Eşyanızın parça eşya veya 2+1 daire içi eşya olduğunu söyleyebilirseniz. Parça eşya taşımacılık hizmeti de veren Kınalı Nakliyat bu sayede size uygun araç tahsisini sağlamış oluyor.

Buzdolabı ve koltuk takımı için taşımacılık fiyatınızı alabilirsiniz. Bir TIR dolusu eşya nakliyesi için de bizlerden çekinmede fiyat teklifi alabilirsiniz. Avcılar Nakliyat olarak geniş araç filomuz ile sizlere hizmet vermekteyiz.