Ataşehir Ankara nakliye

Atasehir Ankara nakliye - Atasehir Ankara Nakliyat
Atasehir Ankara nakliye – Atasehir Ankara Nakliyat

Ataşehir Ankara nakliye hizmetini şirketimizde sağlamaktadır.

Uzun yıllardır şirketimiz gerek Ataşehir Ankara nakliye gerek Ataşehir den İstanbul içi herhangi bir yere taşıma ve Ataşehir’den Türkiye’ de herhangi bir noktaya taşıma hizmetine öncülük etmektedir.

Şirketinizin uzun süreli nakliye hizmeti varsa bunu da sağlamaktayız. Eğer ki uzun süreli bir nakliye işiniz var ise şirketimizi iletişime geçiniz. Yapılacak nakliye işinizi anlatınız. Yapılacak nakliye işinizi anlattıktan sonra şirketimize uzun süreli nakliye teklifinizi yapabilirsiniz.

İLETİŞİM : 0535 882 42 02

Şirketimiz Nakliye hizmetinde hangi sektörde hizmet vermektedir ?

Şirketimiz nakliye hizmetini verirken herhangi bir sektör de taşıma öncülüğü ayrımı yapmamaktadır.

Nakliye hizmetini karşılayabileceğimiz herhangi bir sektör olabilir hiç fark etmez. İLETİŞİM : 0535 882 42 02

Ataşehir Ankara nakliye hizmetinde gönderdiğim eşyaların güvenliği nasıldır ?

Ataşehir Ankara nakliye hizmetini verirken şirketimizin temel prensipleri vardır. Müşterilerimizin hiç bir endişeye mahal olmayacak şekilde hizmeti sağlamaktır.

Ürünleri isteğiniz doğrultusunda biz paketli ambalajlı olarak aracımıza yüklemekteyiz. Bu sayede yolculuğumuzda kırılacak eşyaların ambalajlı paketli bir şekilde olduğu için kırılacak eşyaların güvenliğini sağlamaktadır.

Örneğin taşınacak sanat eseri eşyanız var. Sanat eseri eşyanızın zarar verilmeyecek şekilde özen göstererek iyice ambalajlanmış paketlenmiş şekilde teslim alırız. Nakliye ekibimiz hassas eşyaların taşıma konusunda oldukça deneyimlidir. İLETİŞİM : 0535 882 42 02

Eşyaları taşımakta zorluk yaşayabilir miyim ? veya eşyalarım kalabalık nasıl taşıma hizmeti karşılanacak?

Ataşehir Ankara nakliyat hizmetinde taşınacak kalabalık eşyalarınız varsa hiç dert etmeyiniz. Bu hiç sorun değil, Kınalı Nakliyat olarak her konuda müşterilerimizin hassasiyeti üzerine her detayı düşünülmüştür.

Eşyalarınız kalabalık ve taşımakta zorluk yaşıyor iseniz şirketimize iletişim yolu ile bunu bildiriniz. Talebiniz doğrultusunda şirketimiz özel taşıma işçileri ile birlikte gelecektir. İşçilerimiz saatlik ücret ile gelmektedir.

Ataşehir Ankara Nakliyat Fiyatları

Fiyat konusunda şirketimiz müşterilerimizin hassasiyeti konusuna önem verir. Fiyatlandırma konusunda şirketimiz öncelikle müşterilerimizin içi rahat edebilecek şekilde fiyatlandırma yapılması ve şirketimizin ihtiyatine dair bir fiyatlandırma yapılmaktadır. Fiyat mı almak istiyorsunuz ? İLETİŞİM : 0535 882 42 02

Call Now ButtonTıklayın bizi arayınız !