Florya Nakliyat

FLORYA NAKLİYAT

Florya nakliyat, müşteri memnuniyetini prensip haline dönüştüren firmamız, profesyonel ekibi ve yenilenen filosu ile 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Nakliye talebiniz en hızlı şekilde işleme alınıp, uzman keşif ekibimiz tarafından gerekli incelemeler yapılır. Bu inceleme ve bilgi akışı,telefonla da yapılabilir veya bizzat çalışma arkadaşlarımızın evinizi ve taşınacak eşyaları kontrol etmesi ile de yapılmaktadır.

Daha sonra eşyanızın niteliklerine ve taşıma mesafesine göre en ekonomik şekilde fiyatlandırılmaktadır.

Florya evden eve nakliyat uygun ücret garantisi,kaliteli hizmet anlayışı ile evden eve taşımacılığın aranan ismi olmuştur.Yenilenmeye ve büyümeye devam etmektedir.

Florya Nakliyat Hakkında

Florya nakliyat yıllardır aktif olarak nakliyat sektöründe hizmet vermektedir. Bu nedenle nakliyat sektörünün ihtiyaçlarını bilmekte ve buna uygun olarak firmamızı sürekli yenilemektedir. Bu sayede firmamızı tercih edenlere her zaman üst düzey hizmet kalitesi sunmaktayız.

Firmamız bünyesinde çalışan tüm ekip arkadaşlarımız, sektöründe tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Florya Nakliyat Taşıma ekibimiz tarafından titizlikle ambalajlama ve paketleme işlemi yapılıp güvenli bir şekilde eşyalarınızın taşınması sağlanmaktadır.

Büyük ebatlara sahip mobilyalarınız tecrübeli marangoz ustamız tarafından sökülüp,yeni adresinizde ki kurulumu yine marangoz ustamız tarafından yapılmaktadır. Taşınma işleminden sonra herhangi bir işçiliğe ya da ustalığa ihtiyaç duyulmamaktadır.

Firmamız Kınalı Nakliyat olarak hijyenin en önemli konulardan biri olduğunun farkındayız ve bu konuda sen derece titiz davranmaktayız.

Call Now ButtonTıklayın bizi arayınız !