İstanbul Nakliyat

İstanbul Nakliyat

İstanbul Nakliyat olarak sürekli nüfusu artan İstanbul ilinde, ev taşıma ve ofis taşıma hizmetleri vermektedir. Nüfusun artması ile birlikte nakliyat talepleri de bu doğrultu da artış göstermektedir. Firmamız Kınalı Nakliyat artan nakliye talepleri sebebi ile, araç ve kadrosunu sürekli yenilemektedir. Hem geniş araç filosu, hem de uzman çalışanları ile 24 saat boyunca nakliye taleplerinize kesintisiz hizmet sağlaya-bilmekteyiz.

İstanbul Nakliyat özel tasarlanmış nakliye kamyon ve kamyonetleri ile hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz arasında nakliyenin yanı sıra montaj, kolileme, asansörlü taşımacılık, balonlu poşet gibi tüm hizmetleri firmamız sağlamaktadır. Sizin sadece bizlere telefonla ulaşması ve gün vermeniz yeterlidir.

İstanbul Nakliyat firmaları arasında, Kınalı Nakliyat olarak kusursuz müşteri memnuniyeti ile çalıştığımızı da bildirmek isteriz. Herhangi bir problem ile karşı karşıya kaldığınız da çalışma arkadaşlarımıza bunu rahatlık ile bildirebilirsiniz. Eğer çalışma arkadaşlarımız sizinle yeteri kadar ilgilenmiyorlarsa, hemen genel merkezimizi arayıp sorunu bize bildirebilirsiniz. Genel merkezimiz 24 saat aktif olarak hizmet sağlayabilmektedir.

İstanbul Nakliyat Firmaları

İstanbul Nakliyat Firmaları arasında nakliye hizmeti vermekte olan çok fazla firma vardır. Bunlar arasında vergi vermeyen ve şirket olmayan nakliyat firması görünümünde, busektörde iş yapmak isteyen çok fazla şahıs vardır. Kınalı Nakliyat olarak vergi veren,vergi levhamızı bulunduğu ki vergi levhamızı görmek isterseniz bunu kesinlikle talep edebilirsiniz.

Şirket olarak hizmet veren vergi numarası olan firmalardan bilgi alın. İstanbul nakliyat firmaları arasında çoğu firmayı bu şekilde eleyebilirsiniz. Vergi levhası bulunan firmaların her zaman ulaşabileceğiniz açık adresleri, eşyalarınıza herhangi bir zarar geldiğinde şikayet edebileceğiniz kurumlar ve karşınız da sorununuza çözüm üretebilecek bir yetkili bulursunuz.İstanbul Nakliyat olarak tüm araçlarımızı her nakliye işlemi sonrasında, firmamız temizlik ekibi tarafından detaylı bir şekilde temizliği yapılmaktadır. Maalesef sektörümüz de işin temizlik kısmını ihmal eden çok firma vardır. Siz de nakliye hizmeti alacağınız aracın içini lütfen kontrol ediniz.

Call Now ButtonTıklayın bizi arayınız !